Waarom het Moorea-zegel zegt dat je niet hoeft te overzien om geliefd te zijn

Moorea Seal is niet alleen de eigenaar van een succesvolle boetiek, ze is een getalenteerde sieradenontwerper, heeft haar eigen assortiment kantooraccessoires en is een bestsellerauteur. Ze drukte dit interview letterlijk tussen het schrijven en het schrijven van haar vierde boek, dat volgend jaar zou uitkomen. Als je haar Pinterest -borden of Instagram-account bekijkt, wil je elke ruimte in je huis opnieuw ontwerpen en een geheel nieuwe garderobe kopen.

Met drie inspirerende boeken die al in de schappen liggen (je weet dat ze geweldig zijn wanneer Oprah ze met de hand plukt voor haar website) en een gloednieuw vlaggenschip in het centrum van Seattle dat handgemaakte ontwerpers en een percentage van de opbrengst aan non-profitorganisaties schenkt, leeft Moorea echt motto doe goed, doe het goed. Hier deelt Moorea hoe ze haar start heeft gekregen, wat haar inspireert en haar visie voor de toekomst van haar merk.

Naam: Moorea Seal, CEO en Creative Director van Moorea Seal
Leeftijd: 31
Plaats: Seattle, WA
Opleiding: BA in Studio Art met de nadruk op Illustratie

Wat was je eerste baan buiten de universiteit en hoe ben je daar terechtgekomen

Ik studeerde in 2009 af op het hoogtepunt van de gevolgen van de recessie en geloof me, het was echt een moeilijke tijd om de werkende wereld binnen te gaan, vooral als iemand met een diploma in de kunst. Maar wat studeerde kunst heeft me geleerd om iets uit het niets te maken, om innovatief te zijn, zelfs wanneer middelen schaars zijn. Ik heb nannied voor twee gezinnen direct na de universiteit om ervoor te zorgen dat ik mezelf financieel kon onderhouden.

Toen begon ik een Etsy-winkel om mezelf uit te dagen om op een creatieve manier geld te verdienen. Ik probeerde aanvankelijk geïllustreerde kaarten te verkopen, maar die deden het niet goed. Ik begon ook te werken als assistent van een kunstenaar aan een beeldhouwer hier in Seattle, die weinig betaalde, maar artistiek echt verrijkte. Het inspireerde me om sieraden te maken en het te zien als kleinschalige sculpturen. En vanaf daar begon ik sieraden te verkopen op Etsy en mijn kleine merk groeide en groeide. Ik ben in 2009 ook een blog begonnen als een manier om mezelf te uiten door te schrijven, mezelf uit te dagen kunst te maken en te delen, en overal ter wereld gemeenschap te vinden.

Tegen 2010 ben ik begonnen met het maken van freelance geïllustreerde portretten voor bloggers, grafisch ontwerp, blogontwerp (ik heb mezelf wat basiscodering geleerd) en ben begonnen met het ontwerpen van muziek voor muzikanten. Ik had niet één baan direct na mijn studie. Meer als zes! En ik kreeg niet de kans om iets betalends of opmerkelijks te laten landen. Maar ik worstelde hard en kwam voorbij terwijl ik veel verschillende dingen probeerde en het meeste uit de tijd die ik had.

Waar ben je volwassen geworden, en hoe ben je in Seattle beland?

Ik groeide op in het landelijke Engeland in een dorp met 400 inwoners, en toen ik 8 was, verhuisden we naar een stad met 2000 inwoners in de Sierra Nevada Mountains in Noord-Californië, Nevada City genaamd. Ik ben uiteindelijk naar Seattle verhuisd voor mijn studie na een nogal traumatisch eerste jaar college in Zuid-Californië. Ik hield ervan hoe Seattle zich voelde als een kleine grote stad met overal de natuur. Maar tegenwoordig wordt het behoorlijk krap in de stad. Misschien een reden om ooit terug te gaan naar het Verenigd Koninkrijk!

Je volgt een enorme Pinterest, hoe is dit gebeurd en hoe heeft Pinterest een rol gespeeld in jouw bedrijf?

Het was eerlijk gezegd een beetje een verrassing! Rond 2011 werkte ik als freelance grafisch ontwerper, illustrator en blogontwerper. Ik vond Pinterest toen het in Beta was en vond het een geweldige manier om inspiratieborden voor mijn klanten te maken. Toen ik het een tijdje als hulpmiddel voor mijn klanten had gebruikt, besefte ik dat het een geweldige manier was om inspiratieborden voor mezelf te maken. Ik ben altijd iemand geweest die houdt van het documenteren, verzamelen, journaling en het maken van pagina's met kunstboeken vol met uitsparingen van dingen waar ik dol op ben. Pinterest voelde als een digitale ruimte die ik op dezelfde manier kon verzamelen als op papier.

Pas toen iemand me 6 maanden later vroeg hoeveel volgers ik op Pinterest had, besefte ik, omg, dat ik 250.000 had. En sindsdien is het uitgegroeid tot 950.000! Het was vanwege Pinterest dat ik besloot om samen te werken met mijn huidige zakelijke partners en mooreaseal.com te starten, een website te maken die de creatieve visie van mijn Pinterest-borden duidelijk weerspiegelde. Het voelde heel organisch om een ​​winkel te maken die goederen op dezelfde manier beheerde als die ik intuïtief vastspatte op Pinterest. Pinterest blijft een van onze grootste verkeersdrivers.

Je hebt nu drie geweldige boeken geschreven; zou u ons een beetje willen vertellen over de inspiratie achter elk en hoe de ideeën voor hen tot stand zijn gekomen?

Deze boeken zijn mijn hart!

Het 52 Lijsten Project begon als een project op mijn blog in 2013. Ik ben erg open over het hebben van depressie, angst, en trauma, en ik wist dat als ik worstelde met deze dingen, zoveel meer mensen met dezelfde ontberingen te maken hebben - stil of luid . Ik wilde een middel creëren voor mezelf en anderen om ons te helpen gecentreerd te blijven in het moment, door onze gedachten en gevoelens op een beknopte en gemakkelijke manier uit te drukken door het maken van lijsten. De lijsten bieden ons ook de gelegenheid om verborgen wijsheid en inzicht te ontdekken over wie we zijn en wat we nodig hebben. Dit boek gaat helemaal over begeleide zelfontdekking. En in 2015 kreeg ik de kans om er een boek van te maken dankzij Sasquatch Publishing House hier in Seattle, mijn blog ontdekken en mijn schrijfstem leuk vinden!

52 Lijsten voor geluk werd geïnspireerd door mijn besef dat geen niveau van succes ooit blijvend geluk zou creëren, dat geluk moet worden gevonden binnen de persoon die ik al ben en die ik dagelijks investeer. Toen mijn eerste boek het meteen goed deed, meegenomen werd in Anthropologie, Urban Outfitters, Barnes en Noble, en meer dan 400 winkels over de hele wereld, besefte ik dat het een geweldig en opwindend succes was, maar dat het een moment in de tijd was om te genieten, in plaats van iets dat mij definieert als een persoon en mijn waarde. Geluk komt van binnenuit, en elke persoon op aarde verdient het geschenk van geluk en liefde. Dit boek gaat helemaal over het creëren van geluksoefeningen en het leren van de ins en outs van wat je echt vreugde brengt.

Doe alsof je thuis bent kwam omdat thuis voor mij een enorm belangrijk ding is, een bron van troost en vreugde, een plek die op veel manieren de moeite waard is om te investeren. Ik ben bijna elk jaar verhuisd, soms een paar keer per jaar, de laatste 13 jaar. Elke keer als ik beweeg, wanneer ik voor het eerst in een nieuwe ruimte land, voel ik me moeilijk als ik mezelf niet in mijn omgeving zie. De visuele elementen en voelbare elementen van thuis hebben een enorme impact op ons emotionele welzijn en dat is de focus die ik in dit boek heb onderzocht, middelen aanreikende voor lezers om te ontdekken wat hen echt thuis laat voelen in hun ruimtes en in zichzelf.

Wat denk je dat je onderscheidt van andere winkels Waar haal je je inspiratie vandaan?

Iets wat we vaak zien in het landschap van winkels met een prachtige verzameling unieke voorwerpen en kleding is een zeer sobere en soort afstandelijke houding, alsof de winkel en de producten zelf zo mooi zijn dat ze uitermate exclusief zijn. Het doel van onze winkel is altijd geweest om dat valse concept uit te dagen, dat de mooiste objecten alleen voor een selecte groep mensen zijn. We hebben altijd geprobeerd een ruimte van inclusiviteit, positiviteit en warmte te bieden, terwijl we ook goederen delen die een uniek perspectief en ontwerp bieden, en vooral ontwerpers vieren wiens werken in de VS zijn gemaakt..

We zijn mega geïnspireerd door wat er in cultuur en elk seizoen gebeurt, van politiek tot sociale verandering, we houden ervan producten te ontdekken en op voorraad te houden die vreugde en een bron van zelfexpressie bieden. Ik ben altijd op zoek naar nieuwe ontwerpers en nieuwe artisticiteit in de wereld van mode en design. En sieraden zijn echt waar onze specialiteit zich bevindt. We begonnen onze online winkel gericht op sieraden en zijn sindsdien gegroeid met kleding, woondecoratie en geschenken en natuurlijk ook in een prachtige winkel in Seattle! Sieraden en de wens om een ​​positieve ruimte en boodschap te delen, is waar we de meeste inspiratie vandaan halen.

Je host veel evenementen in je winkel, waarom doe je dit? Wat zijn enkele van je favorieten geweest?

Met dat verlangen om een ​​ruimte van inclusiviteit te zijn, een bron voor het cultiveren en koesteren van gemeenschap en het vieren van nieuwe perspectieven in ontwerp en stemmen, denk ik dat ons vanaf het begin een geweldige gastheer voor evenementen is geweest! ЯWe hebben een paar terugkerende evenementen : Happy Hours elke vrijdag van 5-6: 30 in onze winkel. Gratis champagne en een geschenk bij elke aankoop! We hebben vaak tarot-lezingen, astrologie-lezingen en zelfs gratis nail art-evenementen met Juniper Nails. We houden ook van het hosten van evenementen die ons in elk seizoen ontmoeten. Krans maken in de winter, bijvoorbeeld. We kunnen niet wachten op meer evenementen voor het komende jaar.

Wie zit er in je Moorea Seal-team? Wat is je teamstructuur?

We zijn ons bedrijf in 2013 begonnen met alleen ik, mijn neef Reed, die een achtergrond heeft in marketing en sales, en een van mijn dierbare vrienden Jenette die een achtergrond heeft in retail operations en psychologie. Mijn achtergrond is kunst, muziek, schrijven en socialemediamarketing. Vanaf daar zijn Tram en Jessie snel toegetreden tot ons operatorteam, eerst als stagiairs en vandaag zijn ze echt een deel van de kern die hebben bijgedragen aan de opbouw van dit bedrijf. Omdat we een online winkel hebben, een groothandel sieradenlijn en een papieren en desktoplijn plus een storefront, hebben we verschillende teams voor verschillende delen van het bedrijf..

We hebben geweldige leiders in onze winkel, onze winkelmanager Crystal en Reina, onze assistent-manager. Ze beheren 3-5 verkoopmedewerkers per keer, afhankelijk van het seizoen, en coördineren alles wat er gebeurt in onze winkel, van dagelijkse activiteiten tot workshops en evenementen..

Wanneer heeft u uw eerste werknemer aangenomen Hoeveel heeft u op dit moment?

Ik heb een aantal jaren voor mezelf gewerkt met mijn eigen bedrijf op Etsy en via mijn blog van 2010-2013. En toen mijn Pinterest-opvolging groeide tot bijna een miljoen volgers, besloot ik dat het tijd was om uit te breiden en iets groots te bouwen van het bedrijf dat ik alleen had opgestart. Dat was toen ik besloot om samen te werken met Reed en Jenette. Ik wist dat ik moest samenwerken met mensen die vaardigheden hadden die ik miste, zodat we als eenheid echt optimaal konden werken met onze unieke vaardigheden om iets verbazingwekkends te bouwen.

Tram was de eerste persoon die we niet lang hadden ingehuurd nadat Reed en Jenette en ik het bedrijf begonnen. Ze is begonnen als stagiaire, maar nu is ze onze bedrijfsleider en doet ze zoveel dat de kern van ons bedrijf is. Zij is ook de eerste persoon in ons team die kinderen heeft! En we zijn geobsedeerd door haar mooie kleine gezin.

Op dit moment hebben we in totaal 13 medewerkers bij ons personeel. En ons doel voor nu als het gaat om personeelsbezetting is om het zo klein mogelijk te houden zo lang als goed kan, om die gemeenschap krap te houden. We vinden het erg leuk om de mensen die bij ons werken te zien groeien binnen ons bedrijf. En ik hoop dat de meeste mensen bij ons vandaag met ons mee kunnen groeien naarmate de jaren voortgaan. We houden echt van ons team!

Wat zijn enkele van de prestaties waar je het meest trots op bent in je carrière

Het feit dat mijn bedrijf nog steeds springlevend is, is een enorm geschenk dat ik koester. Als eigenaar van een klein bedrijf is HARD WERK, en iedereen in het kleinbedrijf zou u hetzelfde vertellen. 70% van de kleine bedrijven sluit na drie jaar! Dus, het feit dat we nog steeds vier jaar op onze online site en storefront groeien, kan alleen maar dankbaar zijn aan al onze klanten en onze medewerkers die ons op gang houden.

Mijn boeken leren schrijven en dan zien hoe diep ze zoveel mensen hebben beïnvloed, is waar ik persoonlijk de meeste trots op neem en waar ik de meeste inspiratie en vreugde vind. Het betekent zoveel voor mij dat woorden die ik heb geschreven iemand anders geholpen hebben om hun ware zelf na te streven. Met al mijn boeken, Het 52 Lijsten Project, 52 Lijsten voor geluk, en Doe alsof je thuis bent, Ik wilde gewoon hulpmiddelen maken die iedereen zou kunnen gebruiken om hun zelfbegrip, zelfacceptatie, mededogen en liefde te verdiepen. En ik ben zo dankbaar dat ik de kans krijg om meer boeken te schrijven met dezelfde intentie en hoop.

Wat zijn enkele van je verwachtingen en dromen voor de toekomst

Voor mijn bedrijf: Dit jaar wil ik op de hoogte blijven van alle manieren waarop we in onze onderneming hebben geïnvesteerd en vervolgens alles wat we doen naar het hoogste potentieel brengen. Ik zou graag zien dat het zichzelf in stand houdt met minder vertrouwen op mij als een gezicht van een bedrijf. Ik wil ook graag nieuwe passieve inkomstenvormen creëren voor de biz, zodat iedereen minder gespannen is in zijn taken. En tot ver in de toekomst zou ik graag zien dat mijn bedrijf steeds duurzamer wordt voor zichzelf en voor mijn personeel. Over het algemeen een gezonde, gelukkige onderneming. O ja, en schrijf boeken voor de rest van mijn leven! Ik werk er nu aan, dat is vier in vier jaar!

Voor mijn persoonlijk leven: Blijf investeren in mijn nieuwe routines. Vind nieuwe manieren om routines van plezier te hebben! Reist minder vaak voor werk, en meer voor plezier. Mediteer altijd op het zijn in het heden. Ooit ben ik een ouder of pleegouder of een mentor voor kinderen. Ga terug naar het VK.

Welk advies zou je je 23-jarige zelf geven?

Je hoeft niemand iets te bewijzen en je hoeft niet te overzien om bemind te worden. Omdat ik een klein meisje was, heb ik altijd het gevoel gehad dat het mijn plicht is om verantwoordelijk te zijn voor anderen en om te leiden, zelfs als het me benadrukte. Ik zou lasten aannemen die niet de mijne waren om te dragen.

Een paar jaar geleden zei ik altijd dat ik de volgende Oprah of Ellen wilde zijn, omdat ik dol ben op hoe ze teruggeven aan mensen en mensen helpen op te vrolijken door hun werk. Nu begrijp ik dat ik in mijn kern een verzorger ben en erg teder van geest en het is de bewondering van anderen liefhebben die me naar Ellen en Oprah trekken. Met dat zelfbegrip, weet ik nu ook dat ik echt GEEN roem of glamour wil, of enige druk en stress die Oprah en Ellen moeten ervaren met hun enorme aanwezigheid in media. Ik wil dat spul niet.

Ik wil dat mijn werk voor zichzelf spreekt zonder dat ik voorop moet staan. Maar wat ik WIL is om anderen te koesteren op mijn eigen manier, vooral door mijn boeken, door bronnen van comfort te creëren en zelfzorg te ondersteunen. De afgelopen 10 jaar heb ik veel geleerd over het waarderen van de kleine dingen, de zoetheid en tedere momenten van het leven. Ik ben een gevoelige geest, en ik wil dat de 23-jarige mij weet dat het geweldig is om te zijn. Het is geen zwakte, het is een geschenk.

Moorea Seal is de Everygirl

Favoriete stad om te bezoeken
Edinburgh, Schotland of mijn geboortedorp op het platteland van Engeland. Ik ben verhuisd naar de VS toen ik 8 was. Ik hoop ooit terug te gaan naar het Verenigd Koninkrijk! Misschien met pensioen.

Laatste item dat je hebt doorgespeeld
Ik heb net deze 14k gouden en pareloorring gekocht van mijn winkel en ik ben verliefd. Ik ben dol op het dragen van een mix van unieke kleine noppen nu.

Favoriete manier om tot rust te komen

Kijken naar Britse spelshows op YouTube terwijl mijn man en mijn hond op de bank nestelden. Videogames spelen met een van mijn beste vrienden.?Karaoke met mijn crew.

Favoriet behandel jezelf
Ik ben een koekjesfiend. Chocolate chip cookie-liefhebber voor het leven. Nog beter als er een scheutje zout bovenop zit en er walnoten, havermout en kokosnoot in worden gemengd.

Als je met een vrouw zou kunnen lunchen, wie zou dat dan zijn en waarom?
Ik had Joni Mitchell graag ontmoet in de jaren 60 toen haar muzikale en artistieke carrière nog steeds vorm kreeg. Ze was de reden dat ik begon te gitaar spelen en muziek te schrijven toen ik 15 was. En haar kwetsbaarheid door songwriting heeft me zoveel geholpen tijdens de angstige jaren van tienerjaren en de stress van mijn 20s.

FAVORIETEN VAN MOOREA SEAL