Rondleiding door het kantoor

Het creëren van een samenhangende en toch mooie kantoorruimte is NIET eenvoudig - je hebt functionele stukken nodig (hallo-desks, verlichting, opslag) die naadloos aansluiten op de rest van het decor, waardoor een ruimte ontstaat die werknemers willen om in te werken. Een ruimte die inspirerend en toch comfortabel genoeg is voor degenen die onvermijdelijk zijn, nog vele dagen vooruit. Een ruimte die precies goed is voor een tweedaagse pitch-meeting, net als voor een pauze van 17.00 uur.

Terwijl het team is gegroeid, heeft onze kantoorruimte zich voortdurend aangepast en verandert - de woonkamer is geruild voor meer bureaus (ja, nieuwe teamleden!), De hele keuken is gereviseerd en nog andere kleine, strategische wijzigingen aangebracht - meer daarover - dat had een enorme impact op de ruimte. Onze medeoprichters Alaina Kaczmarski en Danielle Moss hebben de details gerapporteerd over hoe ze wisten dat het tijd was om een ​​kantoorruimte te krijgen (en het decoratieproces), hoe het merk in de loop van de jaren is gegroeid en veranderd en wat de toekomst in petto heeft.

U bent in 2012 vanuit huis begonnen - wanneer en hoe wist u dat het tijd was voor kantoorruimte

Ja - we hebben allebei de eerste paar jaar vanuit huis gewerkt! De echte katalysator voor het vinden van een kantoor was omdat we fulltime werknemers hier in Chicago hadden aangenomen en een ruimte nodig hadden waar we konden samenwerken en fotosessies konden produceren. We vonden deze geweldige loft in Chicago's West Loop die verhuurt als een woon- of werkruimte, dus de huur was veel voordeliger dan standaard commerciële kantoorverhuur, en het had een veel koelere esthetiek dan de meeste kantoorruimtes, dus we sprongen erop. We hebben nu zeven full-time editors (inclusief wij twee), een parttime editor en twee stagiaires die werken vanuit ons kantoor in Chicago.

Hoe wist u dat het bedrijf financieel was voorbereid op de investering?

Dit was een beetje lastig om uit te vinden, maar uiteindelijk kwam het erop aan de gewogen kwartaalomzet met kosten te wegen. Na een ontmoeting met onze accountant, kwamen we erachter wat we ons konden veroorloven en we waren aanvankelijk ook van plan om de huurprijs in te trekken door de ruimte op Airbnb te verhuren. Dat werkte een tijdje maar uiteindelijk werd het een te groot probleem en we konden de ruimte altijd betalen.

Waar was je naar op zoek in een ruimte Hoeveel verschillende kantoren heb je bekeken voordat je deze hebt gekozen?

We keken naar een paar van de gedeelde coworking-ruimtes in de stad, en die waren schokkend duur om te huren, wat in wezen een kast is met glazen wanden. Dus toen we de prijs van onze loftstudio vergeleken met die, wisten we dat we veel hadden.

Wat we zochten, we wilden iets open, uniek en esthetisch cool met veel natuurlijk licht. We hielden van de bakstenen muren en houten balken die deze loft biedt en wisten dat we het speciaal konden maken. Veel kantoren zijn donker en boxy met weinig natuurlijk licht, dus nogmaals, dit maakte het een gemakkelijke beslissing.

Wat was de belangrijkste niet-onderhandelbare ruimte die deze ruimte moest hebben voor The Everygirl

Zonder twijfel natuurlijk licht. Zowel voor fotoshoots als voor onze geestelijke gezondheid.

Wat was je eerste stap om van dit loft-appartement een functioneel kantoor te maken?

Functioneel maken van bureaus en stoelen! Het van ons maken Het geheel wit schilderen!

Heb je uitdagingen gehad om het kantoor te laten werken? Zo ja, vertel ons dan hoe je om ze heen hebt gewerkt.

De grootste uitdaging voor ons kantoor is het ontbreken van een vergaderruimte of een privéruimte om te bellen of vergaderingen te houden. Het beperkt wat we met elkaar kunnen bespreken, dus we hebben nog steeds een paar dagen thuis van huis om te bellen met onze accountant, juridisch team, adverteerders en elkaar om zaken als financiën of HR te bespreken die we kunnen ' t discussiëren over het team.

Sinds je naar dit kantoor verhuist, is je team gegroeid! Vertel ons iets over de vrouwen in uw team en hoe het groeiende personeel invloed heeft op uw bedrijf.

De vrouwen in ons team zijn in een notendop absoluut de beste. Ze zijn precies wie je zou willen in je team - hardwerkend, getalenteerd, intelligent en in het algemeen een knaller om in de buurt te zijn. Ze brengen elk hun eigen unieke persoonlijkheid en vaardigheden in de mix, en iedereen is altijd bereid om elke opdracht die op zijn pad wordt gegooid over te nemen. We hebben geluk gehad dat iedereen even goed opschiet als zij. Het is echt een speciale groep en zo veel plezier op kantoor en tijdens onze Slack-gesprekken!

Hoe is het hebben van een kantoor veranderd? The Everygirl Hoe heeft het team zich door deze ruimte ontwikkeld en gegroeid

Het heeft het team toegestaan ​​om samen te werken en te verbinden op een manier die we anders niet hadden kunnen bereiken. Het stelde ons in staat projecten aan te pakken die vroeger een pijprover leek - zoals het produceren van video's, het zelf fotograferen van foto's, het organiseren van producten die binnenkomen en een paar andere dingen die we in de maak hebben.

Ons kantoor heeft het uitbreiden en verhuren veel gemakkelijker gemaakt omdat we nu direct kunnen zeggen waar en wanneer ze zouden werken, in tegenstelling tot sommige dagen die we zullen ontmoeten in een coffeeshop of in het huis van Danielle of Alaina, wat we de eerste paar keer deden jaar. Het heeft ons bedrijf in staat gesteld om meer georganiseerd en gestructureerd te zijn, wat het team en ons als management helpt.

Over het algemeen was het een geweldige ervaring.

Hoe zou u uw ontwerpstijl en esthetiek beschrijven?

We hebben allebei een zeer schone, frisse kijk op traditioneel design. Denk maar aan het Engelse platteland en het strandhuis in Californië en de kosmopolitische brownstone uit New York.

Waar zijn je favoriete plekken om te winkelen voor inrichting en meubilair

Enkele van onze favorieten zijn West Elm, CB2, verjonging, HomeGoods, Serena en Lily, Wayfair, World Market - en natuurlijk onze meubel-samenwerking met Interior Define en The Inside!

Je hebt met Home Depot gewerkt om de keuken te maken. Vertel ons over dit proces en hoe het het gevoel van het kantoor heeft veranderd.

We waren zo enthousiast dat Home Depot met ons wilde samenwerken om onze kantoorkeuken opnieuw te maken. Het uiteindelijke doel was om een ​​Martha-Stewart-achtige ruimte te creëren voor het maken van fotosessies. Ze stonden zo open om ons te laten doen wat we wilden en dachten dat we wat eigentijdser zouden gaan gezien de stedelijke loftomgeving, maar we gingen natuurlijk met een meer traditionele stijl die echt geweldig in de ruimte past en het veel meer maakt vrouwelijk.

De bemanning waarmee we op ons kantoor aan het werk waren met hout- en hardwaremonsters, en ze hebben metingen gedaan en ons geholpen samen te werken aan een ontwerp voor de planken, kasten en apparaten. Het was zo'n leuk, gemakkelijk proces. Zodra de materialen zijn aangekomen, is de ruimte binnen een week voltooid! Het heeft ons kantoor volledig getransformeerd, waardoor het nog lichter, helderder en veel opener is geworden.

Wat is een ding dat iemand die zijn of haar eigen ruimte wil updaten zou kunnen doen om de grootste impact te hebben met minimale inspanning

Weg met overtollige dingen en rommel. Organiseer je werkruimte en houd het zo! Je algehele mentale helderheid en werkproductiviteit zullen enorm worden verbeterd! Het is zo eenvoudig om budgetvriendelijke (en esthetisch verantwoorde) bureauaccessoires, bakken en dozen te vinden om u te helpen georganiseerd te blijven.

What's Next for (en Everymom!) En dit kantoor!

Nou, de meest recente verandering was eigenlijk het VERWIJDEREN van de prachtige woonkamer die je ziet (verdrietig, we weten het), maar het was voor het goede doel. We hebben meer bureaus toegevoegd aan ons groeiende Everymom-team en hadden gewoon niet de ruimte voor alles! Het is gek om te denken dat we deze ruimte binnen een jaar of zo zullen ontgroeien. We kunnen niet wachten om te zien waar we de volgende zijn!

We hebben onze lezers gevraagd wat je wilde weten over ons kantoor! Dit zijn de meest gestelde vragen:

Wat is een typische dag zoals op kantoor

Geen twee dagen ooit hetzelfde voelen, maar dat is het leuke deel over wat we doen. Er wordt veel tijd besteed aan onze respectieve computers of aan oproepen - we beoordelen de inhoud meestal, werken samen met het team aan welk project dan ook, en besteden veel tijd aan mogelijke sponsoring met onze parttime directeur van merkpartnerships.
Het team kan alles vinden, van het schrijven en produceren van inhoud, kopiëren, werken op sociale media of onze nieuwsbrief, afbeeldingen, video en sponsoring, enz. We zijn over het algemeen een beetje over de plaats, maar op een goede manier! En als je het kunt geloven, maken we ons op voor vakantie!

Welke persoonlijke gevolgen kunt u hebben op uw kantoor zonder rommelig of onprofessioneel te zijn Welke artikelen denkt u persoonlijk dat iedereen aan zijn bureau moet houden

Uw bureau zou de items moeten hebben die u nodig hebt. Er zijn de essentiële zaken: verlichting, computer, een muismat indien nodig, pennenhouder en een plaats om e-mail en papierwerk te bewaren. Wat persoonlijke bezittingen betreft, hebben de meesten van ons een fotolijstje, een kaars of andere kleine decorartikelen (een vaas of een schaduwdoos), maar probeer het tot een minimum te beperken om te voorkomen dat die rommelige blik.

Met welke rollen / posities ben je begonnen en hoe heb je de volgende posities gevonden om in te huren voor je groei

In het begin waren wij het en onze stagiaires, waar we altijd zo dankbaar voor zullen zijn. Eén stagiair in het bijzonder (onze huidige redacteur, Allyson Fulcher) deed altijd zo'n ongelooflijke klus en was (al jaren) iemand die we spraken over fulltime inhuren als en wanneer we in staat waren. Toen het tijd was om iemand in te huren om te helpen met de site, hadden we geluk en was ze beschikbaar voor de klus. We bleven groeien en voegden redactieacteurs en associate editors toe, en uiteindelijk een hoofdredacteur voor The Everymom. Bijna al onze medewerkers waren vorige stagiairs die we graag hadden in ons team, en omdat de rollen zouden verschuiven en de site zou groeien, zouden we uitvinden wat we nodig hadden en wanneer we het ons konden veroorloven om het team te laten groeien, de juiste persoon vinden voor de baan. We hebben zoveel geluk gehad en een echt geweldig, opmerkelijk team!

Naar welke kenmerken kijk je tijdens het inhuren

Zij is de creatieve, carrière-gedreven jonge vrouw die gepassioneerd is over wat we doen - die anderen wil inspireren en zowel persoonlijk als professioneel wil groeien. Ze is een starter met ideeën. We houden ervan wanneer onze medewerkers ideeën uitwerken die we nooit alleen hadden kunnen produceren en wanneer we denken dat ze geschikt zijn, daar gaan we mee akkoord. en de Everymom kunnen van ons zijn, maar de sites zijn helemaal geen weerspiegeling van ons - zij zijn ons team en onze lezers, en onze medewerkers krijgen dat. Ze is iemand die we vertrouwen om op de proppen te komen en opwindende en nieuwe ideeën te produceren. Ze staat open voor feedback en werkt graag met een hecht team.

ProductяSources

binnenkomst
console, IKEA
paardenprint, Kara Rosenlund
abstracte afdruk, geslagen
2/22/12 afdrukken, geslagen
lamp, West Elm
wishbone, Imm Living

Conferentiegebied
marmeren tafel, Rove Concepts
stoelen, яHigh Fashion Home

Alaina & Danielle's Desks
de bureaus van alaina en danielle, Wayfair
alaina en danielle's bureaustoelen, Anthropologie
de bureaulampen van alaina en danielle, Wayfair
bureaublokken, Anthropologie
lederen muismat, Etsy
cups van acrylpotlood, CB2
gouden bestandsorganizer, CB2я(Vertaald)
pennen, Poppin

Bulletin Wall
muurrooster, Etsy
krijg in format print, door Kelly Etz
map met gouden enveloppen, яTarget
archiefkast, Poppin
Europese print, door Alaina Kaczmarski
parijs kaart afdrukken, Gemarkeerd
sterke vrouwenprint, gemaakt door Kelly Etz
laten we verdwaalde afdrukken, geslagen worden
zelfstandige print, Vichcraft
bloemschildering, Katherine Corden
44 drukvierkanten, door Kelly Etz

Teamdesks
teambureaus, Wayfair
team bureaustoelen, West Elm
team bureaulampen, verjonging
gouden potloodbeker, Amazon
glazen opbergdoos, West Elm
witte accessoirehouder, Poppin
chevron jute kleed, West Elm

Keuken
hangende verlichting, verjonging (Vertaald)
keuken van Home Depot, zie hier alle details

Woonkamer
caitlin sofa, x Interior Define
roze stoel, x Interior Define
kleed, West Elm
fiddle leaf vijgenboom, West Elm
lamp, West Elm
papaversieprint, geslagen
ferris wheelяprint, Minted
veren print, geslagen
abstracte afdruk, geslagen
parijs, minted
salontafel, West Elm
Eat Drink Nap book, Soho House
Rustig boek uit Los Angeles, Rebecca Razo
Rustig Parijs-boek, Siobhan Wall
Rustig boek uit New York, Siobhan Wall
Elements of Style boek, Erin Gates